Dedykowane rozwiązania

Analiza żywności


Zarówno w przypadku komercyjnych placówek, jak i zakładowych laboratoriów analizy żywności, jakość przeprowadzanych badań jest kluczowa zarówno dla bezpieczeństwa konsumenta, jak i rozwoju przedsiębiorstwa. Niezawodne rozwiązania SCIEX pozwalają spełnić maksymalne limity pozostałości (MRL) dostarczając wiarygodnych danych. Dysponując bardzo szerokim portfolio zastosowań i instrumentów SCIEX chętnie pomożemy Państwu dostosować się do dynamicznie zmieniających się wymagań rynkowych.

Analiza żywności jest jedną z kluczowych sfer zastosowania spektrometrii mas. Jeśli chcesz przekonać się, jak różnorodne rozwiązania zapewnia SCIEX także dla Twoich badań, zostaw swój adres e-mail. Jak najszybciej prześlemy Ci rzetelne kompendium prezentujące konkretne dane.


Zobacz metody SCIEX przeznaczone do analizy żywności.


 
 

Ochrona środowiska


Wykrywanie śladowych ilości związków w próbkach środowiskowych - skomplikowanych, nieustannie zmieniających swój skład mieszaninach, jest dużym wyzwaniem. Rozwiązania dostarczane przez SCIEX pozwolą mu sprostać, a nawet wykroczyć poza minima określane normami dotyczącymi znanych i dopiero badanych związków. Nasze rozwiązania zapewniają najniższe możliwe limity detekcji śladowych ilości związków, identyfikując w każdej próbce więcej składników z niezrównaną dokładnością.

Jesteś zainteresowany jak technologia SCIEX znajduje zastosowanie w ochronie środowiska i jak Ty możesz ją wykorzystać? Zostaw swój adres e-mail, w celu otrzymania kompendium.


Zobacz metody SCIEX przeznaczone do analiz środowiskowych.


Badania naukowe


Współczesna biologia wymaga od naukowców kompleksowego podejścia do badanych zagadnień. SCIEX dzięki dedykowanym rozwiązaniom i oprogramowaniu ułatwia pozyskiwanie i integrację danych pochodzących z różnych “omik”, co bezpośrednio przekłada się na osiągane wyniki. Technologia SCIEX zapewnia wiarygodne, kompleksowe analizy przeprowadzane w niezrównanym tempie, wciąż przesuwając granice tego, co jest w biotechnologii osiągalne.

Jeśli zastanawiasz się, czy wprowadzić najnowszą technologię i metodykę analityczną SCIEX w Twoim laboratorium, zostaw swój adres e-mail! Prześlemy Ci kompendium, pełne cennej wiedzy na ten temat.


Zobacz metody SCIEX przeznaczone do badań podstawowych i aplikacyjnych.


 
 

Badania kryminalistyczne


W badaniach kryminalistycznych, takich jak np. wykrywanie produktów metabolizmu substancji psychoaktywnych, kluczowa jest identyfikacja nawet najbardziej śladowych ilości związków w próbkach, przy zachowaniu niepodważalnej wiarygodności wyników. Rozwiązania SCIEX przeznaczone dla branży kryminalistycznej są w stanie sprostać temu wyzwaniu, dostarczając w krótkim czasie bardzo dokładnych danych dotyczących szerokiego przekroju związków i biomarkerów, zarówno nowych, jak i tych dobrze znanych.

Wykrywanie substancji psychoaktywnych

Jednym z najczęściej wykonywanych badań kryminalistycznych przy użyciu narzędzi laboratoryjnych marki SCIEX jest wykrywanie substancji psychoaktywnych na zlecenie organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości. Nowoczesne rozwiązania z zakresu spektrometrii mas umożliwiają sprawną identyfikację nawet minimalnych ilości niedozwolonego środka w badanej próbce. Dzięki temu laboranci mogą w niepodważalny i niepozostawiający najmniejszych wątpliwości sposób ocenić, czy osoba zatrzymana przez policję w momencie popełnienia wykroczenia była pod wpływem substancji psychoaktywnych. Jest to o tyle ważne, że wyniki dostarczane przez laborantów mogą mieć decydujący wpływ na wyrok w sprawie toczonej przeciwko podejrzanemu.

Oferowane przez nas narzędzia laboratoryjne umożliwiają wykrycie wszystkich najpopularniejszych rodzajów substancji psychoaktywnych z poszczególnych grup:

  • substancje pobudzające (amfetamina, metamfetamina, kokaina),
  • substancje opiatowe (heroina, morfina, metadon, fentanyl, kodeina),
  • kannabinoidy (marihuana, haszysz).

Chcesz dowiedzieć się jakie rozwiązania SCIEX są przygotowane dla potrzeb kryminalistyki? Zostaw swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej w celu przesłania specjalistycznych materiałów branżowych.


Zobacz metody SCIEX przeznaczone do badań kryminalistycznych.


Badania diagnostyczne


Od weryfikacji nowych odkryć po sprawdzone wysokoprzepustowe testy biomarkerów, technologie SCIEX znajdują zastosowanie w szerokim zakresie badań diagnostycznych zapewniając największe możliwości specjalistom. Kompleksowe rozwiązania SCIEX wraz z gotową metodologią, naszym pełnym wsparciem aplikacyjnym i obsługą klienta umożliwiają placówkom medycznym rezygnację z kosztownych zleceń realizowanych przez laboratoria zewnętrzne i rozwinięcie własnych, tańszych, szybkich i w pełni kontrolowanych procedur diagnostycznych.

Chcesz się dowiedzieć jak technologie SCIEX wpływają na jakość badań diagnostycznych? Zostaw swój adres e-mail, a przekonasz się, że nie rzucamy słów na wiatr.


Zobacz metody SCIEX przygotowane z myślą o badaniach diagnostycznych.


 
 

Farmaceutyka


Wprowadzając na rynek farmaceutyczny lek musimy spełniać przede wszystkim warunki bezpieczeństwa, równocześnie musimy mieć jednak na uwadze wymogi innowacyjności i szybkości pojawienia się na rynku. Żeby zagwarantować maksymalną produktywność działów BiR SCIEX oferuje dedykowane kompleksowe rozwiązania łączące w sobie najbardziej wydajne urządzenia z oprogramowaniem i pełnym wsparciem aplikacyjnym.

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej poza chwytliwymi hasłami zostaw swój adres e-mail. Jak najszybciej prześlemy Ci kompendium wiedzy o rozwiązaniach SCIEX dla branży farmaceutycznej.Zobacz metody SCIEX przygotowane dla branży farmaceutycznej.