serwis

Pomoc techniczna:


(+48) 22 490 77 15

Wyślij email:


serwis@spektrometria

Wsparcie serwisowe

Oferujemy Państwu profesjonalne wsparcie serwisowe dla instrumentów i narzędzi laboratoryjnych wyprodukowanych przez firmę SCIEX. Naszym priorytetem jest kompleksowa obsługa klienta. Zajmujemy się naprawą przede wszystkim spektrometrów masowych, ale również urządzeń towarzyszących, w tym generatorów Peak Scientific i zestawów HPLC. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe każdemu klientowi, który zdecyduje się podjąć z nami współpracę.

Eksperci w zakresie wsparcia serwisowego

Bazując na własnych umiejętnościach oraz wieloletnim doświadczeniu możemy określać siebie jako ekspertów w zakresie wsparcia serwisowego i naprawy maszyn firmy SCIEX. Aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie jako autoryzowany serwis SCIEX dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, a nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów serwisowych.

Zalety korzystania z naszych usług serwisowych

Korzystanie z naszych usług serwisowych w zakresie obsługi oraz naprawy narzędzi laboratoryjnych firmy SCIEX przynosi niemal same korzyści. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie podczas serwisu zarówno gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego. Zapewniamy Państwu możliwość skorzystania z okresowych przeglądów technicznych, wraz z wykrywaniem ewentualnych wad konstrukcyjnych powstających w czasie użytkowania oferowanych przez nas instrumentów analitycznych, w tym urządzeń towarzyszących. Wszystkie zlecenia serwisowe realizujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz w najszybszym możliwym terminie.

Jeżeli zależy Państwu na niezakłóconej niczym pracy instrumentów analitycznych dostępnych w Waszych laboratoriach i nie chcecie narażać się na problemy wynikające z użytkowania niesprawnych technicznie urządzeń, skorzystajcie z usług naszego wsparcia serwisowego. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń lub zapytań serwisowych.

Serwis gwarancyjny

Zapewniamy pełen zakres napraw i szybką reakcję serwisu w ramach gwarancji urządzeń SCIEX.

Naprawy pogwarancyjne

Realizujemy kompletny pakiet przeglądów i wszystkie bieżące naprawy na żądanie klienta, także urządzeń towarzyszących.

Kontrakty serwisowe

Gwarantujemy szybkie wsparcie i powrót urządzeń do pełnej sprawności dzięki stałym kontraktom serwisowym.

Monitorowanie urządzeń

Oferujemy monitoring urządzeń wraz z zabezpieczeniem serwisowym w celu zapewnienia Państwu niezakłóconej pracy.

Złóż zgłoszenie lub zapytanie serwisowe