O nas


Nasza firma powstała w odpowiedzi na potrzeby rozwijających swoją działalność laboratoriów analitycznych. Chcąc zapewnić kompleksową opiekę, postanowiliśmy wyjść poza podstawowe zobowiązania dostawcy budując trwałe i osobiste relacje z klientami oraz służąc wszelkiego rodzaju pomocą podczas wprowadzania najnowocześniejszych rozwiązań wiodących światowych producentów takich jak Lumicks, Unchained Labs czy 908Devices.

Mamy świadomość, że odpowiedzialność za jakość wykonywanych w laboratoriach czułych analiz spoczywa również na naszych barkach, dlatego najważniejsze jest dla nas utrzymywanie wysokich standardów pracy. Jako firma rodzinna staramy się budować zaufanie oraz długotrwałe relacje z klientami. Naszym znakiem rozpoznawczym jest solidność połączona z otwartością na nowe wyzwania. Wierzymy, że takie podejście zapewni naszym klientom najwyższą jakość pracy w ich laboratoriach analitycznych, a naszej firmie dalszy rozwój.

Przyszłość zaczyna się od pracy

Ta myśl przyświeca wszystkim naszym działaniom. Rozumiemy i realizujemy ją w następujący sposób:

  • Wierzymy, że pracą budujemy przyszłość. Dlatego solidność jest dla nas priorytetem, a dodatkową motywację stanowi odpowiedzialność za utrzymanie wysokich standardów analiz wykonywanych w laboratoriach klientów.
  • Praca naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Chcemy dostarczać urządzenia najwyższej jakości, a szczególną wagę przykładamy do zapewniania kompleksowego wsparcia technicznego i aplikacyjnego, by nasi partnerzy mogli działać sprawnie i skutecznie.
  • Jesteśmy firmą rodzinną. Wierzymy, że każdy z pracowników wnosi bardzo dużą wartość do naszego zespołu, a jego praca ma istotny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

Co nas wyróżnia


Kogo wspieramy?


Ważną częścią tożsamości naszej firmy jest zaangażowanie społeczne. Wierzymy, że każdy człowiek ma coś dobrego i niepowtarzalnego do ofiarowania światu, dlatego staramy się wspierać wartościowe inicjatywy, które mają pozytywny wpływ na rzeczywistość i są realizacją naszego motta.

Akcja Paczka

Co roku wspieramy harcerzy ZHR w Akcji Paczka - świątecznej pomocy dla rodaków, którzy zamieszkują tereny Kresów II Rzeczypospolitej.

Nauka

Organizujemy seminaria i wydarzenia poszerzające wiedzę o technologii spektrometrii mas w Polsce.

Sport

Wspieramy sportowców w rozwijaniu ich pasji.

Wyprawy

Wspieramy młodych ludzi w realizacji ich marzeń.

Partnerzy


  • Cryste
  • Peak scientific
  • Sciex
  • neuation
  • accumax
  • genfollower
  • ms+ ekspert