Chromatografia cieczowa


Dostęp do najszerszej gamy systemów HPLC


Rozdzielanie chromatograficzne ma kluczowe znaczenie w wielu procesach analizy próbek, a w połączeniu z systemami MS jego wartość, głębia analityczna i wszechstronność wzrasta jeszcze bardziej. Compass HyStar firmy Bruker to najnowocześniejsze rozwiązanie programowe przeznaczone do konfigurowania i sterowania sprzętem dla obu tych technik.
Kompatybilny z systemami HPLC wielu dostawców, HyStar stanowi zintegrowana platformę umożliwiającą analizy LC-MS i GC-MS. Ze względu na specyfikę poszczególnych trybów pracy, niezależnie od tego czy mówimy o badaniach ilościowych, identyfikacji czy badaniach przesiewowych, przetwarzanie zgromadzonych danych i generowanie raportów może wymagać stosowania dodatkowego oprogramowania.

ESI QTOF

Seria Elute PLUS LC - najwyższa precyzja


Aby zapewnić niezawodne i precyzyjne gradienty niezależnie od ściśliwości rozpuszczalnika, ciśnienia i natężenia przepływu, systemy Elute LC są zbudowane w oparciu o inteligentne, nowatorskie algorytmy sterowania przepływem. Dzięki wbudowanej pompie, systemy Elute PLUS LC posiadają funkcje automatycznego
przygotowania i przemywania systemu, oferując prostą i szybką wymianę faz ruchomych, zmniejszając ilość potencjalnych problemów związanych z manualną obsługą systemu.
Unikalna funkcja automatycznego pomiaru ściśliwości rozpuszczalnika kompensuje pulsację i zmianę natężenia przepływu spowodowane sprężaniem rozpuszczalnika, co wyraźnie ułatwia utrzymanie i przenoszenie metod LC. Ponadto, opcjonalny przełącznik (do sześciu) kolumn zapewnia dużą elastyczność w rutynowych laboratoriach, umożliwiając zwiększenia wydajności na przykład poprzez analizę różnych typów próbek w ciągu nocy.