Kompleksowe oferta dla laboratoriów analitycznych

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę dla laboratoriów analitycznych. Sprzedaż specjalistycznej aparatury, doradztwo podczas zakupu urządzeń do badań, pomoc w doborze właściwej metodologii, wsparcie techniczne w zakresie instalacji i serwisowania sprzętu laboratoryjnego, szkolenia z obsługi sprzedawanych przez nas nowoczesnych systemów – to tylko niektóre z wielu usług, jakie świadczymy dla naszych klientów.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu szeroko rozumianej analityki. W relacjach z klientami zawsze stawiamy na indywidualne podejście i profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!


Sprzedaż


Oferujemy najnowocześniejsze urządzenia do szeroko rozumianej biologii molekularnej. W naszym portfolio znajdują się instrumenty umożliwiające pomiar wielu właściwości fizykochemicznych biocząsteczek, badanie ich oddziaływań z innymi cząsteczkami, jak również instrumenty poprawiające jakość pracy poprzez automatyzację żmudnych procesów. Nasza stale poszerzana oferta obejmuje również zestawy do biobankingu oraz unikatowe rozwiązania do spektrometrii mas.

 

Serwis i wsparcie aplikacyjne


Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w czasie okresu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
Zapewniamy możliwość skorzystania z okresowych przeglądów technicznych, wraz z wykrywaniem ewentualnych wad konstrukcyjnych powstających w czasie użytkowania oferowanych przez nas instrumentów analitycznych, w tym urządzeń towarzyszących. Wszystkie zlecenia serwisowe realizujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz w najszybszym możliwym terminie. Długoletnie doświadczenie naszych inżynierów umożliwia nam również serwisowanie spektrometrów mas firmy SCIEX. Zapraszamy do współpracy! Jeśli do tej pory byłeś zadowolony z naszego serwisu - z naszej strony nic się nie zmieniło - dysponujemy tymi samymi ludzmi o dużej wiedzy i jeszcze większym doświadczeniu.
Oddaj swój instrument w ręce sprawdzonych profesjonalistów!Doradztwo


Bazując na naszym doświadczeniu oraz dobrej współpracy z uznanymi producentami aparatury laboratoryjnej, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Służymy pomocą zarówno w doborze instrumentów do szeroko rozumianych badań omicznych, jak i do rutynowych analiz chemicznych. Możemy zaproponować rozwiązania przeznaczone do badań właściwości biofizycznych, kinetyki, jak i wiele urządzeń o innym zastosowaniu. Jesteśmy bardzo elastyczni i nie musimy ograniczać się do polecania instrumentów z naszej oferty, zwłaszcza w przypadku spektrometrów mas. Po prostu zaproponujemy najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?


W ciągu wielu lat działalności zdobyliśmy zaufanie grona licznych klientów. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje i poszerzamy wiedzę, aby móc zapewnić kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą profesjonaliści, dla których zadowolenie klienta to priorytet. Niezależnie od tego, czy zlecenie dotyczy automatyzacji laboratorium, czy może serwisowania aparatury, możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie i otwartość na Twoje potrzeby. W celu zapewnienia najwyższej jakości zadbaliśmy o to, by nasz asortyment stanowiły urządzenia wyłącznie cenionych na świecie marek. Bazujące na innowacyjnych technologiach systemy umożliwiają utrzymanie wysokiego standardu wykonywanych badań. Znajdziesz u nas produkty takich firm jak m.in. GatorBio, Unchained Labs, Lumicks czy Askion.

Wsparcie na wyciągnięcie ręki