Na drodze do zbudowania długotrwałej relacji oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy


Sprzedaż


Oferujemy najnowocześniejsze urządzenia do szeroko rozuminej biologii molekularnej. W naszym portfolio znajdują się instrumenty umożliwiające pomiar wielu właściwości fizykochemicznych biocząsteczek, badanie ich oddziaływań z innymi cząsteczkami, jak również instrumenty poprawiające jakość pracy poprzez automatyzację żmudnych procesów. Nasza stale poszerzana oferta obejmuje również zestawy do biobankingu oraz unikatowe rozwiązania do spektrometrii mas.

 

Serwis i wsparcie aplikacyjne


Gwarantujemy profesjonalne wsparcie w czasie okresu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
Zapewniamy Państwu możliwość skorzystania z okresowych przeglądów technicznych, wraz z wykrywaniem ewentualnych wad konstrukcyjnych powstających w czasie użytkowania oferowanych przez nas instrumentów analitycznych, w tym urządzeń towarzyszących. Wszystkie zlecenia serwisowe realizujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu oraz w najszybszym możliwym terminie. Długoletnie doświadczenie naszych inżynierów umożliwia nam również serwisowanie spektrometrów mas firmy SCIEX. Zapraszamy do współpracy! Jeśli do tej pory byli Państwo zadowoleni z naszego serwisu - z naszej strony nic się nie zmieniło - dysponujemy tymi samymi ludzmi o dużej wiedzy i jeszcze większym doświadczeniu.
Oddaj swój instrument w ręce sprawdzonych profesjonalistów!Doradztwo


Bazując na naszym doświadczeniu oraz na dobrej współpracy z uznanymi producentami aparatury analitycznej jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania. Służymy pomocą zarówno w doborze instrumentów do szerokorozumianych badań Omicznych jak i do rutynowych analiz chemicznych. Jesteśmy bardzo elastyczni i nie musimy ograniczać się do polecania instrumentów dostępnych w naszej ofercie, zwłaszcza w przypadku spektrometrów mas. Po prostu zaproponujemy najlepsze dostępne na rynku rozwiązanie.

Wsparcie na wyciągnięcie ręki