Niezrównane szczypce optyczne - mikroskopia fluorescencyjna i nieograniczona znakowaniem

C-Trap to pierwsze na świecie urządzenie, które umożliwia jednoczesną obróbkę i wizualizację oddziaływań pojedynczych cząsteczek w czasie rzeczywistym. Łączy on w sobie wysokiej rozdzielczości szczypce optyczne, fluorescencję i mikroskopię niewymagającą znakowania oraz zaawansowany system mikrofluidyczny w prawdziwie zintegrowanym i spójnym rozwiązaniu.

Więcej informacji

 

Szczypce optyczne z możliwością rozbudowy o szerokopasmową mikroskopię fluorescencyjną

Urządzenie m-Trap jest pierwszym podstawowym urządzeniem z rodziny szczypiec optycznych, opracowanym specjalnie do badań nad pojedynczymi cząsteczkami o wysokiej rozdzielczości. Ultrawysoka rozdzielczość sił i stabilność, niesamowita przepustowość, łatwość obsługi i modułowość - a wszystko to w niespotykanej dotąd klasie cenowej.

Więcej informacjiAnalizator awidności komórek z-Movi jest unikalnym urządzeniem, które umożliwia identyfikację najsilniejszych populacji komórek efektorowych poprzez pomiar całkowitej siły wiązania - lub awidności - pomiędzy komórkami efektorowymi i docelowymi. W ciągu kilku minut można uzyskać dane o awidności setek pojedynczych komórek. .

Więcej informacji