Spektrometria Sp. z o.o. została autoryzowanym dystrybutorem urządzeń LC-MS/MS i GC-MS/MS firmy Bruker Daltonics GmbH & Co. KG do zastosowań rutynowych

Mamy przyjemność podzielić się z Państwem wyśmienitą wiadomością: z dniem 01.03.2024 Spektrometria Sp. z o.o. została autoryzowanym dystrybutorem urządzeń LC-MS/MS i GC-MS/MS firmy Bruker Daltonics GmbH & Co. KG do zastosowań rutynowych takich jak m. in. analiza żywności, środowiska czy badania kryminalistyczne.

W naszej ofercię znajdują się obecnie klasyczne spektrometry mas typu potrójny kwadrupol (w wersjach współpracujących z chromatografami cieczowymi jak i gazowymi), wysokorozdzielcze spektrometry mas typu Q-TOF, działające bez chromatografów spektrometry MALDI-TOF, MALDI-TOF/TOF oraz DART-QQQ oraz najbardziej zaawansowane spektrometry mas rezonansu magnetycznego (MRMS).

Spektrometry mas firmy Bruker

Ze względu na fakt, że firma Bruker specjalizuje się w ultranowoczesnych, zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, jej produkty znane były dotychczas głównie naukowcom zajmującym się skomplikowanymi problemami badawczymi i w tym obszarze często pozostawały bezkonkurencyjne. Obecnie, po raz pierwszy ta zaawansowana technologia zostaje udostępniona również klientom zajmującym się badaniami rutynowymi, a my jesteśmy dumni, że będziemy częścią tego procesu. Nasze długoletnie doświadczenie, przygotowanie merytoryczne i techniczne pozwoli pomóc Państwu znaleźć nowe, lepsze i bardziej oszczędnie rozwiązania do codziennej pracy.

Sukces w zasięgu ręki

Najwyższa wydajność, prostota obsługi, intuicyjne oprogramowanie – to podstawa sukcesu każdego laboratorium. Sukcesu, którego fundamentem jest Państwa bezpieczeństwo, a kluczowym elementem spektrometry mas firmy Bruker!